IT Ūkio Priežiūra

IT ūkio priežiūra – sunkus ir atsakingas darbas, kuriam reikalingi tik patyrę specialistai? Tokių neturite, negalite nusamdyti, o gal jums tiesiog per brangu steigti dar vieną darbo vietą? Kas tada prižiūrės Jūsų įmonės kompiuterius, tinklus, užtikrins, kad spausdintuvas visada veiktų, o Wi-Fi ryšys būtų saugus ir jo nevogtų kaimynai?.. Tai ne biuro administratorės darbas. Tai didelė įmonės problema, kuri reikalauja neatidėliotino sprendimo!

Visų problemų susijusių su Jūsų įmonės IT ūkiu sprendimas – kvalifikuota profesionalių IT administratorių komanda, kuri pasiruošusi 24/7 padėti Jūsų įmonei ir užtikrinti, kad viskas veiks nepriekaištingai. Samdyti darbuotojo nereikia – visus darbus tiesiogiai arba nuotoliniu būdu atliks „PC zona“ specialistai. Naujos darbo vietos kurti nereikia – mūsų specialistai su savimi atsiveš visą reikalingą įrangą. IT ūkio priežiūra apima šias sritis:

  • Kompiuterių priežiūra;
  • Kompiuterinių tinklų bei interneto įrangos priežiūra;
  • Programinės įrangos priežiūra;
  • Serverių įrangos priežiūra.

Manote, jog IT ūkio priežiūra skirta ne Jums? Mūsų klientai yra smulkios, vidutinės ir stambios Lietuvos įmonės, kuriose dirba 1-1000 žmonių ir yra naudojamas bent vienas kompiuteris, maršrutizatorius, spausdintuvas. Mūsų siūloma paslauga yra ideali būtent Jūsų verslui, nes galime Jums padėti optimizuoti Jūsų darbą.

Išbandykite mūsų paslaugą NEMOKAMAI. Kad įsitikintumėte, jog Jums tai naudinga ir galite sutaupyti net apie 5000 Lt per mėnesį*, užsisakykite IT ūkio priežiūrą jau dabar.

Manote, kad su IT ūkiu turėtų tvarkytis „savas“ žmogus, nes taip saugiau? Saugumas iš tiesų yra labai svarbus momentas, kai kalba sukasi apie IT ūkio priežiūrą, todėl mūsų paslaugos vykdytojams yra keliami papildomi reikalavimai, kad tik būtų užtikrintas aukščiausias saugumo ir konfidencialumo lygis. Nerimaujate dėl to, ar skubiai bus sureaguota į Jūsų pagalbos kvietimą iškilus problemai? Suprantame šį nerimą, todėl keletas mūsų komandos narių visuomet budi ir yra pasiruošę būtent tokiems ekstra atvejams, kai problemas reikia spręsti greitai. Jūsų IT skyriaus darbuotoją gali būti sunku prisikviesti, tuo tarpu mūsų specialistai atvyksta visada. Jūsų IT ūkį prižiūri giminaitis, geras draugas ar pažįstamas? Kartais jam gali pritrūkti žinių ir kompetencijos, todėl iškilusias problemas tvarkys ilgiau, gali padaryti daugiau klaidų, kurios atsilieps ateityje, todėl tikrai pasvarstykite, gal geriau visą IT ūkio priežiūrą patikėti didelę patirtį turintiems profesionalams, kurie gali pasiūlyti ir kompleksinius sprendimus, ne vien tik gedimų šalinimą, ar kompiuterio paruošimą darbui.